Чому гель-лаки, які за всіма правилами повинні триматися на нігтях 2-3 тижні, сколюються і відшаровуються з них вже на 2-3 день? Причини можуть бути різні, але одна з основних – невисока якість самого гелевого лаку. Як же вибрати цей продукт так, щоб уникнути розчарування?
І для професіоналів нігтьового сервісу, і для їх клієнток, і для любительок, які освоїли нанесення гель-лаку в домашніх умовах, однаково важливі такі критерії, яким повинен відповідати кращий гель-лак:
Якщо гель-лак відповідає цим критеріям, має при цьому великий обсяг флакона і доступну ціну, він може вважатися ідеальним.
Еталоном якості вважаються американські і канадські бренди: CND, Gelish, Kodi, Pnb, Luxio та інші. Фаворитом серед них досі залишається компанія CND, а їх творіння Шелак (Shellac) стало позначати все сімейство гелевих лаків (хоча це не зовсім справедливо, адже шелак – це фірмовий лак CND). Головна відмінність цієї групи гель-лаків – інноваційні формули, нешкідливі для нігтів склади, найактуальніші модні відтінки, і, зрозуміло, немаленька ціна.
Европейские гель-лаки менее популярны, но по качеству и остальным характеристикам похожи на продукты из США, к примеру, немецкий OPI и Grattol или французский Beautix. Стабильную популярность показывают корейские и японские продукты: бренды Masura, Haruyama, Uskusi предлагают высокое качество гель-лаков по доступной цене.
Китайські гель-лаки Cristina, Bluesky, Canni раніше користуються популярністю. Вони не так зручні в роботі і різко пахнуть, проте в кінцевому підсумку виглядають і носяться не гірше заокеанських «колег». А демократична ціна (від 100 р.!) робить їх привабливим пропозицією для недорогих салонів і домашнього використання.